Aktualności

15-lecie firmy Wentor

autor:

Firma Wentor wspólnie ze swoimi kontrahentami świętowała swoje 15-lecie połączone z prezentacją nowego budynku firmowego.
dsc_0702.jpgpin
Zobacz całą galerię
20 maja 2017 r. w nowej lokalizacji przy ul. Słowackiego 4c w Żarach odbył się dzień otwarty dla firm. Miał on charakter otwartego pikniku z grillowaniem i muzyka na placu firmy, połączonego z prezentacja nowej siedziby i produktów.

Firma Wentor posiada w swojej ofercie marki: MCZ, Red, Thorma, Cadel, Kobok, Jkaw-Met, Sergioleoni i Grena. Produkty wymienionych firm można oglądać na żywo w nowym, przestronnym showroomie. W budynku znajduje się także nowoczesna część biurowa z zapleczem socjalnym, salą szkoleniową oraz pomieszczeniem do przeprowadzania zajęć praktycznych, a także obszerna część magazynowa. Cały budynek ogrzewany jest nowoczesną kotłownią na pellet marki Red.

W pikniku licznie wzięli udział dystrybutorzy oraz przedstawiciele firm współpracujące z firmą Wentor. W trakcie spotkania właściciele i pracownicy oprowadzali po nowej siedzibie oraz prezentowali najnowsze produkty. 
dsc_0702pin
dsc_0716pin
dsc_0718pin
dsc_0720pin
dsc_0719pin
dsc_0728pin
dsc_0722pin
dsc_0725pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek