Aktualności

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU

autor:

Kolejna edycja Targów WSZYSTKO DLA DOMU odbędzie się w dniach 10-11 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Podczas 2 dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz.
83.jpgpin
Zobacz całą galerię
24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz to 5000 m kw. powierzchni wystawienniczej, na której blisko 100 firm branży wnętrzarskiej zaprezentuje swoje produkty i usługi. Jest to świetna okazja do spotkań pomiędzy klientami, przedsiębiorcami i przedstawicielami firm z branży. Targi cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów indywidualnych, którzy chętnie odwiedzają stoiska przygotowane przez wystawców. Dodatkowo podczas targów można wziąć udział w warsztatach i pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu designu, wyposażenia i aranżacji wnętrz.
Stałymi elementami targów są Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych, na których można zobaczyć między innymi meble polskich i zagranicznych projektantów, a także nowe projekty studentów szczecińskich uczelni. Wśród targowych wydarzeń znajdują się również warsztaty dotyczące renowacji mebli, aranżacji nietypowych przestrzeni oraz samodzielnego majsterkowania.
Nieodłączną częścią jest konkurs "Wyróżniony Wyrób" przyznający medale i wyróżnienia nowatorskim produktom lub usługom zgłoszonym przez wystawców. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych.
Wstęp na targi jest bezpłatny. Spodziewany jest udział blisko 7000 odwiedzających.
Więcej informacji o targach na stronie mts.pl.
24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMUpin
24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMUpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek