Aktualności

Agnieszka Węglarz gościem targów BUDMA 2016

autor:

"Jak przygotować firmę do unikania walki cenowej - oferta wartości" - pod takim tytułem odbędzie się prelekcja Agnieszki Węglarz, zaproszonej przez Business Harvard Review Polska i ICAN Institute.
agnieszka_weglarz.jpgpin
Zobacz całą galerię
Agnieszka Węglarz od blisko 20 lat zajmuje się marketingiem i biznesem. Pierwsze doświadczenia zdobywała w międzynarodowych agencjach reklamowych (JWT, Publicis, Ammirati Puris Lintas).
W latach 2001-2006 była Dyrektorem Strategii w agencji G7, znanej między innymi z wprowadzenia na rynek marki Heyah.
Od 2007 pracuję w obszarze nowych technologii. W latach 2007-2013 była menedżerem w firmie Polkomtel. Jako Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej była odpowiedzialna za zarządzanie strategią oraz marketing mixem dla rynku masowego i małych firm. Następnie jako Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką prowadziła program zarządzania marką i doświadczeniami klienta.
W latach 2013-14 jako szef Marketingu w Sygnity S.A. była odpowiedzialna za zarządzanie marką, marketingiem produktowym i PR-em.
Strategią zajmuje się zawodowo i z zamiłowania. Strategię definiuje jako umiejętność patrzenia w przyszłość, przewidywania konsekwencji i planowania z wyprzedzeniem.
Prelekcja Agnieszki Węglarz planowana jest pierwszego dnia targów. Szczegóły już wkrótce! www.budma.pl
Agnieszka Węglarz gościem targów BUDMA 2016pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek