Aktualności

Akcja "Kot Kratkowy pomaga dzieciom"

autor:

plakat_kot_b2_ed3_wiekszy.jpgpin
Zobacz całą galerię
Od października trwa akcja "Kot Kratkowy pomaga dzieciom". Jest to już druga, odbywająca się pod tym hasłem, inicjatywa firmy Kratki.pl. 
Za pierwszym razem wspierano budowę rodzinnego domu dziecka w Wąwolnicy prowadzonego przez Siostry Kapucynki. Wtedy, w ciągu kilku miesięcy udało się uzbierać 18 tys. zł.
Tym razem zaplanowano pomóc 20 rodzinnym domom dziecka i fundacjom pracującym na rzecz dzieci. Dlatego w 2014 roku firma Kratki.pl przekaże część środków, uzyskanych ze sprzedaży wkładów kominkowych, na spełnienie marzeń i potrzeb dzieci pozostających pod opieką tych placówek.
Swój udział mogą zgłosić poprzez formularz na stronie kotkratkowy.pl wszystkie rodzinne domy dziecka lub fundacje pracujące na rzecz dzieci. Zgłoszeniem uczestnictwa jest przesłanie pracy (rysunek, kolaż, wierszyk, nagranie filmu, piosenka), wykonanej przez dzieci. O zakwalifikowaniu pracy i wyborze placówki będzie decydować: kreatywność, fantazja, zaangażowanie, innowacyjność oraz uzasadnienie "Potrzeby" lub "Marzenia". Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 20 placówek.
W razie pytań dotyczących akcji podajemy dane do kontaktu: tel. 48 384 44 88 wew. 430, e-mail: marketing@kratki.pl.

Akcja "Kot Kratkowy pomaga dzieciom"pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek