Nowości Kokoszka - Lotz

środa, 15 września 2010

Firma Kokoszka - Lotz Kominki i Piece wzbogaciła ofertę produkowanych przez siebie wkładów kominkowych / piecowych o nową linię ceramiczno-akumulacyjnych palenisk o nazwie Certus.
Korpus wkładu (paleniska) wykonany jest z zapraw szamotowych o bardzo dużej pojemności cieplnej (dużej możliwości akumulacji ciepła), komora spalania wyłożona jest płytami szamotowymi lub cegłą szamotową. Tak skonstruowane palenisko w połączeniu z frontem z podwójną szybą oraz automatyką procesów spalania, gwarantuje wysokotemperaturowe, czyste spalanie drewna, zapewniając wysoką sprawność wkładu i zawsze czystą szybę.
Konstrukcja wkładu umożliwia podłączenie powietrza do spalania z zewnątrz budynku bezpośrednio do paleniska, dzięki czemu wkład może być montowany w domach z systemem rekuperacji powietrza.
Ze względu na swoją wagę, wkład dostarczany jest w elementach. Modułowa konstrukcja wkładu zapewnia jego prosty i szybki montaż (bez konieczności posiadania wiedzy z zakresu budowy palenisk ceramicznych).
Wkład może być użyty jako palenisko przy budowie ciepłych kominków z DGP oraz pieców kaflowych z systemem akumulacji ciepła w kanałach akumulacyjno - dymowych KAD, pozyskujących ciepło z gazów spalinowych. Więcej informacji na stronie kokoszka-lotz.pl.


<< Wstecz do: Aktualności

Zaloguj się, by skomentować

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany.

Skorzystaj z formularza, by się zalogować lub utworzyć nowe konto.

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się

Komentarze użytkowników

Brak komentarzy
Kwartalnik Kominek

Kominek

Kominek - salony partnerskie

Kwartalnik kominek 2/2015

Nowy numer już w sprzedaży!

  • Domowy open space
  • Dom na wydmie
  • Dobry grill...
  • Systemowe kominy...

O Magazynie

Kominek - salony partnerskie

Kominek to pierwsze w Polsce pismo, które kładzie tak duży nacisk na prezentacje rozwiązań aranżacji kominka i jego otoczenia. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...


Prenumerata

Kominek - salony partnerskie

Zachęcamy do prenumeraty kwartalnika "Kominek".

Teraz zamawiając cztery edycje pisma, zapłacisz zaledwie 29,90 PLN. 

 Zaprenumeruj Magazyn


Reklama
Reklama
Reklama
Wioski SOS


© Copyright Media United Sp. z o.o. | 2006 - 2016