Aktualności

Barlinek na targach energii odnawialnej w Austrii

autor:

targi_wels.jpgpin
Zobacz całą galerię
Barlinek - największy krajowy producent pellet drzewnych, W dniach 2 - 6 marca br. wziął udział w austriackich targach w Wels, poświęconych energii odnawialnej i energooszczędnemu budownictwu. 
Stoisko Barlinka cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród fachowców jak i odbiorców indywidualnych. Polska spółka dotąd nie była obecna na austriackim rynku biopaliw. Tegoroczne uczestnictwo w targach to realizacja strategii Barlinka, dotyczącej budowania pozycji ecopelletu oraz brykietu na austriackim rynku poprzez stworzenie kanałów dystrybucyjnych oraz promocji produktów. Spółka promowała podczas imprezy nie tylko certyfikowany znakiem DINplus pelet 6 mm i 8 mm, ale również brykiet kominkowy (tzw. "EcoBriketts") oraz ekologiczną podpałkę.
W ocenie Rafała Węcka, dyrektora ds. sprzedaży biopaliw z Barlinka obecność na targach 
to potwierdzenie, że firma chce na stałe zagościć na austriackim rynku oraz zapoczątkować dostępność produktów w całej Austrii. 
Targi w Wels są nie tylko największą imprezą branży grzewczej i energii odnawialnej w Austrii, ale mają też unikalną formułę: producenci mają okazję zaprezentować swoje produkty nie tylko dystrybutorom czy szerokiej rzeszy firm z branży grzewczej, ale także odbiorcom ostatecznym. 

Barlinek na targach energii odnawialnej w Austrii pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek