Aktualności

Be out of box - wyjątkowy projekt na targach KOMINKI

autor:

...na początku była myśl: chcę kominek! Niekoniecznie w salonie. Może w łazience, a może w kuchni? I nie w domku na wsi, ale w mieszkaniu. Czy mogę?
logo-out-of-box.jpgpin
Zobacz całą galerię
Projekt out of box design (czyli "wyjdź poza ramy") pokazuje, że tak. Prezentowane rozwiązania pozwalają na instalację kominków praktycznie w dowolnym miejscu mieszkania lub domu oraz dają architektom i projektantom nieograniczone możliwości kreacji przestrzeni. I o to właśnie chodzi!
Hasła projektu: "Uwolnij kreatywność" czy "Personalizuj do woli" mają pokazać nowe, formy zabudowy kominkowej nastawione na dużą dowolność w zakresie lokalizacji kominka (kuchnia, salon, biuro), jego umiejscowienia (środek lub róg pokoju), czy momentu inwestycji (nowy budynek, renowacja istniejącego).
Premiera przedsięwzięcia odbędzie się podczas targów KOMINKI na specjalnie zaaranżowanej strefie out of box design (2-5 lutego 2016, pawilon 5G, Międzynarodowe Targi Poznańskie - wstęp na wykład i strefę w cenie biletu na targi.).
Jej organizatorzy (Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firmy: Poujoulat i Spartherm) chcą zainteresować wydarzeniem projektantów, dekoratorów wnętrz, architektów, ale także pasjonatów zajmujących się projektowaniem wnętrz z kominkiem, czy też piecem kominkowym.
W ramach projektu odbędzie się wykład dotyczący "wychodzenia poza ramy" standardowego myślenia o kominkach, na który zaprasza projektantka Justyna Swat w środę 3 lutego o godz. 13.00 (Forum Inspiracji, Strada di Architettura, Międzynarodowe Targi Poznańskie).
Justyna Swat - architekt i designer, zaangażowana w liczne inicjatywy w domenie "nowych ekonomii" oraz produkcji cyfrowej i zdecentralizowanej. Jej praca jest poświęcona rozwojowi innowacyjnych systemów mających pozytywny wpływ na rozwój tkanki miejskiej i środowisko naturalne. Co-fundatorka WikiHouse Francja oraz Fundacji WikiHouse. Co-fundatorka akceleratora innowacji POC21 oraz członek międzynarodowego kolektywu OuiShare. Od 2013 wykładowca w Wyższej Szkole Projektowania Przemysłowego ENSCI les Atelier w Paryżu. W 2015 roku założyła Studio A6b.
Be out of box - wyjątkowy projekt na targach KOMINKIpin
Be out of box - wyjątkowy projekt na targach KOMINKIpin
Be out of box - wyjątkowy projekt na targach KOMINKIpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek