Aktualności

Bella, Bianca i Laguna marki Optiflame

autor:

bella_optiflame.jpgpin
Zobacz całą galerię
Bella to kominek elektryczny marki Otiflame z obudową w kolorze biało - czarnym oraz górna półka wykonaną z hartowanego szkła. Wyposażony został w termowentylator o mocy 2 kW oraz palenisko imitujące płonące polana. Efekt płomienia działa niezależnie od funkcji grzewczej, dzięki temu w ciepłe, letnie wieczory możemy delektować się blaskiem ognia bez niepotrzebnego ogrzewania pomieszczenia.
Kominek Bianca posiada duży, 26 calowy wkład kominkowy z imitacją płonących polan, wbudowany termowentylator ze sterowaniem termostatycznym, który łagodnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu oraz możliwość regulacji jasności i prędkości płomienia za pomocą pilota. Lakierowana, błyszcząca obudowa w kolorze głębokiej czerni, oryginalny karbowany panel wewnętrzny oraz geometryczny kształt z pewnością zachwyci miłośników wnętrz minimalistycznych.
Z kolei kominek Laguna wyposażony został w 30 calowy wkład z efektem płonących polan. Zdobi go prosta, geometryczna obudowa w czarnym kolorze z wewnętrznym wypełnieniem w barwie stali i górną półką ze szkła. Co ciekawe Laguna posiada również funkcję filtrowania powietrza, która oczyszcza pomieszczenie z alergenów, zanieczyszczeń i pyłków. Możliwość uruchomienia jej bez konieczności pracy termowentylatora to dodatkowa zaleta, która sprawia, że kominek Laguna marki Optiflame jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu.

Bella, Bianca i Laguna marki Optiflamepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek