Aktualności

Blanka 910

autor:

blanka910_glass_8395.jpgpin
Zobacz całą galerię
Blanka 910 jest nowym wkładem kominkowym w ofercie firmy Kratki.pl, o palenisku z horyzontalną komorą spalania. Korpus paleniska wykonano ze stali kotłowej, a jego komora została wyłożona formatkami typu Thermotte. Na bokach i plecach wkładu rozmieszczone są radiatory, które zwiększają powierzchnię wymiany ciepła.
W standardzie wkład posiada wbudowany króciec dolotu powietrza pierwotnego z zewnątrz oraz dopływ powietrza wtórnego, które, dzięki wbudowanej kierownicy powietrza, "omiata " szybę, powodując odsuwanie od niej ognia i dymu.
Ponadto Blanka 910 wyposażona jest w nowoczesną i poręczną klamkę do otwierania drzwiczek oraz regulowane nóżki, pozwalające w łatwy sposób wypoziomować wkład. Króciec spalin, może być skierowany zarówno do góry, jak i do tyłu. Tak wyposażone urządzenie ma moc 14 kW i jest w stanie osiągnąć bardzo wysoką sprawność ok. 83% oraz niską emisję CO, wynoszącą mniej lub równą 0,14%.
Blanka 910 kW to wkład o ciekawym designie - wyposażając go dodatkowo w system glass, klient zdecyduje się na jeszcze większy luksus i elegancję. Więcej na kratki.pl.

Blanka 910pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek