Aktualności

Budma 2010

autor:

1_20.jpgpin
Zobacz całą galerię
Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2010, które odbyły się w Poznaniu w dniach 19-22 stycznia 2010 r., potwierdziły szczególną rolę tego wydarzenia w promowaniu najnowszych rozwiązań i technologii dla branży budowlanej. Zgodnie z tematem przewodnim - "Zrównoważone budownictwo - ekonomia, ekologia, człowiek" - ekspozycja i program 19 edycji targów koncentrował się wokół bezpiecznych dla człowieka, ekologicznych materiałów budowlanych, technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną, komfort i funkcjonalność budynku przy zminimalizowaniu skutków jego oddziaływania na środowisko naturalne, a także projektowania w harmonii z kontekstem kulturowym i krajobrazowym. 
Styczniowe targi budowlane zajęły 15 pawilonów o powierzchni 60.000 mkw. W ramach ekspozycji prezentowana była oferta 1350 firm. Nowości prezentowane na największych targach budowlanych w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągnęły ogromną rzeszę zwiedzających. Z ofertą wystawców zapoznało się 55 000 osób.
Honorowy patronat nad targami sprawowali minister gospodarki i minister infrastruktury oraz Krajowa Izba Gospodarcza.
Bogaty program targów Budma stanowił dobrą okazję do spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży budowlanej oraz cenne źródło wiedzy o najnowszych trendach w sektorze budowlanym. W programie znajdowały się liczne konferencje i debaty przygotowywane z myślą o poszczególnych grupach zwiedzających, jak Dni Inżyniera Budownictwa, Dzień Architektury, Dzień Urbanisty, Kongres Dekarzy Polskich czy Rzemieślnicze Forum Budowlane. Zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się Pokazy Sztuki Dekarskiej, Nowoczesny Warsztat Ciesielski oraz Archispace - specjalna platforma dla architektów.
Podczas targów zostały wręczone nagrody w licznych prestiżowych konkursach. 15 najlepszych, szczególnie innowacyjnych produktów prezentowanych podczas targów nagrodzono Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z kolei wystawcy Nagrodami Acanthus Aureus wyróżnionych zostało 11 stoisk targowych najlepiej zaprojektowanych i przygotowanych do realizacji strategii marketingowej wystawcy.

Zapraszamy do udziału w kolejnej, jubileuszowej 20. edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma, które odbędą się 11-14 stycznia 2011 r. Towarzyszyć będą im targi CBS - Budownictwo Sportowe, rekreacyjne, Wellness i Spa oraz druga edycja Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech.

Źródło: materiały prasowe MTP

Budma 2010pin
Budma 2010pin
Budma 2010pin
Budma 2010pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek