Aktualności

Chili Fire - biokominek w kuchni

autor:

Idealną kuchnię tworzy połączenie funkcjonalności zabudowy z innowacyjnym designem. W takim wnętrzu każdy detal staje się istotny.
chili-fire-by-planika-_3_.jpgpin
Zobacz całą galerię
Biokominek Chili Fire firmy Planika to nie tylko oryginalny pomysł na aranżację kuchni czy restauracji, ale i doskonały pretekst do spotkań towarzyskich. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym kominek na etanol idealnie wpisze się w niemal każdą kuchenną zabudowę. Chili Fire nie wymaga komina czy stałych połączeń, co sprawia, że jest idealną alternatywą dla kominka gazowego.
Chili Fire posiada 6-stopniową regulację płomienia, automatyczne wygaszanie ekranu oraz pilot. Opcjonalne możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności kominka o moduł Inteligentnego Domu oraz WiFi. Wystarczy podłączyć go do prądu, nacisnąć przycisk, a kuchnię oświetli blask mieniących się płomieni. Z myślą o bezpieczeństwie, produkt wyposażony został w szybkę ochronną, a także liczne czujniki zabezpieczające, np. child lock. Ważnym elementem kominka jest system natychmiastowego zagaszania płomienia po wyłączeniu paleniska lub jego poruszeniu.
Chili Fire - biokominek w kuchnipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek