Aktualności

Ekonomiczne i ekologiczne - nowe wkłady kominkowe Hitze

autor:

ALBERO AQUASYSTEM to nowa linia wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Wyróżnia się lekką i nowoczesną formą, która doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń mieszkalną i użytkową.
ala-qs.jpgpin
Zobacz całą galerię
Składa się z pięciu serii kominków różniących się mocą grzewczą oraz sposobem otwierania drzwiczek (gilotyna lub standard z możliwością zmiany kierunku otwierania).
Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym są połączeniem tradycyjnych wkładów powietrznych z bardzo wysoką wydajnością grzewczą. Jest to zasługa płaszcza wodnego, który podczas spalania drewna odbiera ciepło i przekazuje je do instalacji grzewczej. Płaszcz wodny jest umieszczony nad komora spalania. Taka konstrukcja zapewnia utrzymanie wysokiej temperatury w komorze i pomaga w uzyskaniu wysokiej sprawności i niskiej emisji dwutlenku węgla i pyłów.
Wkłady z linii ALBERO AQUASYSTEM mogą samodzielnie pracować w układzie otwartym lub zamkniętym oraz współpracować z innymi urządzeniami grzewczymi. Doskonale sprawdzają się w połączeniu z pompami ciepła, kotłami gazowymi czy układami solarnymi i fotowoltaicznymi.
Instalacja kominka z płaszczem wodnym pozwala obniżyć koszty ogrzewania domu nawet o 40%.

Więcej informacji na stronie www.hitze.pl.
ala-qspin
alaqs59x43g-wkład-kominkowpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek