Aktualności

Elementy uszczelniające w ofercie Alnor

autor:

alnor_uszczel.jpgpin
Zobacz całą galerię
Oferta firmy Alnor została wzbogacona o nowe elementy uszczelniające, takie jak: masa akrylowa do kanałów blaszanych, silikony octowe, uszczelniacze przeciwpożarowe i uniwersalne oraz akcesoria do aplikacji uszczelniaczy.
W miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur (do 250°C), szczególne zastosowanie znajdują silikony przeciwpożarowe. Zapewniają trwałe uszczelnienie, całkowicie odporne na działanie olejów oraz zmiennych warunków atmosferycznych. Do uszczelniania instalacji przy jednoczesnym zapewnieniu izolacji termicznej i dźwiękochłonnej służą pianki montażowe. Pianki mogą być stosowane także w temperaturach ujemnych do -10°C.
Łatwą i precyzyjną aplikację pianek i silikonów umożliwiają profesjonalne pistolety oraz pompy z napędem pneumatycznym. Zestaw pompka z pistoletem i uszczelniacze doskonale nadają się do stosowania przy produkcji okrągłych lub prostokątnych kanałów. Razem z profilami, narożnikami i innymi elementami prefabrykacji kanałowej z oferty Alnor stanowią komplet produkcyjny.
Elementy uszczelniające w ofercie Alnorpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek