Aktualności

Festiwal Wnętrz 2015 już za nami!

autor:

Miniony weekend w Krakowie był wyjątkowo gorący i to nie tylko za sprawą temperatury panującej na zewnątrz. W ciągu dwóch dni mogliśmy podziwiać propozycje wystawców i organizatorów 9 już z kolei Festiwalu Wnętrz.
dsc_0055_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
Tuż przy wejściu witała zwiedzających "strefa: polski design" gdzie jak zwykle pojawiły się nowości i perełki polskich projektantów.
Wśród oferty wystawców ciekawe propozycje znaleźli zarówno architekci, projektanci wnętrz jak i inwestorzy indywidualni, poszukujący nowatorskich sposobów wykończenia wnętrz, mebli i nietuzinkowych dodatków.
Nie zabrakło także propozycji dla amatorów kominków. Swoje stoisko zaprezentowała firma Jurajskie Kominki z Kryspinowa proponująca m.in. piece marki Jotul. Pojawiły się także biokominki marki Planika na stoisku firmy Plejady Mix.
W czasie Festiwalu obyło się także kilka ciekawych wykładów i prelekcji. Organizator Festiwalu firma Virtus zadbała również o stworzenie Strefy relaksu na zewnątrz budynku, jak również o szereg atrakcji dla najmłodszych zwiedzających.
Festiwal Wnętrz na stałe wpisał się już w kalendarz obowiązkowych imprez. Z roku na rok może się poszczycić coraz większą liczbą wystawców i co najważniejsze zwiedzających, którzy wyraźnie doceniają oryginalne propozycje, których próżno szukać w sieciowych sklepach.
Więcej zdjęć z Festiwalu na naszym profilu na Facebooku.
Festiwal Wnętrz 2015 już za nami!pin
Festiwal Wnętrz 2015 już za nami!pin
Festiwal Wnętrz 2015 już za nami!pin
Festiwal Wnętrz 2015 już za nami!pin
Festiwal Wnętrz 2015 już za nami!pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek