Aktualności

Festiwal Wnętrz - atrakcje dla dzieci i dorosłych!

autor:

W czasie tegorocznego Festiwalu Wnętrz w dniach 13 - 14 czerwca każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno dzieci jak i dorośli.
panele_otwarte.jpgpin
Zobacz całą galerię
Dla odwiedzających Festiwal przygotowano szereg ciekawych Paneli otwartych, w który może wziąć udział każdy kto chce się dowiedzieć m. in. jak skutecznie zmaterializować własne myśli, by odnieść sukces czyli poradnik młodego designera. Poznamy także oblicza współczesnego designu oraz przegląd trendów.
Odbędą się także wykłady z serii "Nie bój się architekta", jak również o łączeniu barw we wnętrzach, a także będzie można poznać trendy i nowości prezentowane Mediolanie.
Przygotowano także szereg atrakcji i warsztatów dla najmłodszych odwiedzających. Dzieci będą mogły dowiedzieć jak zostać projektantem mody, a także będą mogły zaprojektować własną lampę czy pufę do siedzenia. Będzie też okazja do układania ciekawych klocków, malowania po ścianie i nie tylko!
Zapraszamy w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 - 17.00 do Centrum Targowego Chemobudowa w Krakowie, przy ul. Klimeckiego 14. Więcej informacji o Festiwalu tutaj.
Festiwal Wnętrz - atrakcje dla dzieci i dorosłych!pin
Festiwal Wnętrz - atrakcje dla dzieci i dorosłych!pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek