Aktualności

FESTIWAL WNĘTRZ - Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz

autor:

FESTIWAL WNĘTRZ zaprasza już 10-11.06.2017 r. do Krakowa.
Tradycyjnie już inspiracją do identyfikacji wizualnej targów stał się kolor roku ogłaszany przez Instytut Pantone. W tym roku jest to świeży odcień zieleni, Greenery.
spd-plakat1.jpgpin
Zobacz całą galerię
Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To targi łączące świat producentów, architektów wnętrz i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi swoje wnętrza.
Podczas tegorocznej edycji zaprezentuje się blisko 130 wystawców z różnorodnym i kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Dla tych, którzy poszukują dobrych rozwiązań i oryginalnych produktów nie zabraknie szerokiego wyboru: podłóg, drzwi, mebli, oświetlenia, sprzętu AGD i audio, armatury, ceramiki, farb i okładzin ściennych, kominków, dodatków i dekoracji.

Na odwiedzających czeka również mnóstwo atrakcji:
  • oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów
  • Strefa polski dizajn + strefa dodatków - przestrzeń, w której zostaną zaprezentowane unikatowe produkty polskich projektantów
  • warsztaty rodzinne oraz ciekawe nagrody
  • praktyczne porady architektów wnętrz i cykl wykładów „ Nie bój się architekta!”
  • panele otwarte prowadzone przez znawców designu, dyskusje o nowoczesnej aranżacji przestrzeni

Goście specjalni:
  • Beata Bochińska, historyk sztuki, specjalistka prognozowania trendów stylistycznych na rynku i autorka bestsellerowego poradnika „Zacznij kochać dizajn”. Podpowie jak stworzyć kolekcję przedmiotów codziennego użytku, która w przyszłości sfinansuje studia naszego dziecka.
  • Radosław Gajda, architekt, twórca kanału na YouTube – Architecture is a good idea. „Skąd się wzięły bloki?” Z pozoru, odpowiedź wydaje się banalnie prosta, ale czy na pewno…? Zapraszamy na wykład, który odpowie czym jest blok i skąd wziął się jego wygląd.
  • Max Kobiela, architekt, założyciel Phormy.com i Patryk Poślednik, Head of Creative, The Walt Disney Company. Opowiedzą o pracy przy wspólnym projekcie, mierzeniu się z ikonami, czyli o współpracy polskiej marki Phormy.com z The Walt Disney Company.

Szczegółowy program tegorocznych wykładów oraz warsztatów:

FESTIWAL WNĘTRZ
10-11 czerwca 2017, w godz. 10-17
Centrum Targowe Chemobudowa
Klimeckiego 14, Kraków
Wstęp: 10zł/2 dni

Organizator:
Virtus Studio
www.virtus.com.pl
spd-plakat1pin
fw2017-plakat-a3-10pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek