Aktualności

FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie - 11/12 czerwca 2016

autor:

Jubileuszowa X edycja Festiwalu Wnętrz za nami! Szeroki przekrój wystawców z branży wyposażenia i aranżacji wnętrz, niebanalne wzornictwo oraz prawdziwie rewolucyjne pomysły na urządzenie mieszkania swoich marzeń!
dsc_1566_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
Udział w wydarzeniu wzięło blisko 100 wystawców. Wśród nich znalazło się także Jøtul Studio Kominki Jurajskie z Kryspinowa, które zaprezentowało najnowszą ofertę pieców wolnostojących. Festiwal Wnętrz dodatkowo uatrakcyjniła 4. edycja strefy polski dizajn, w której zaprezentowali się w tym roku:
RESTEL LINE, SOLEMIKA, The Whole Elements, Rekoforma.pl, Dzikie Dzieci, Woodbi, Ogrody mossmoss, Maptu, Tamido, MP Project, Lampy Nasu, Kolektyv, MetalMint, W Warsztacie.
W ciągu dwóch dni Targów wielu odwiedzających chętnie uczestniczyło w inspirujących panelach otwartych:
Malowane meble: trendy kolorystyczne i stylizacyjne; Monika Gawinecka, Marta Stary- Pracownia PatyNowy/ iŁazienkowo iKuchennie iSaloni -relacja z Mediolanu; Alfred Marek, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni/Nie bój się architekta! Dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz? Monika Mroczkowska Białasik, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni/VANK _obiekty z aluminium. Autentyczne projektowanie po polsku; Anna Vonhausen, SITAG Formy siedzenia/ Czy design ma płeć? Dr Krystyna Łuczak- Surówka-krytyk i historyk designu, designby.pl/Nie bój się architekta! Jak nie popaść w pułapkę trendów i funkcjonalnie urządzić mały metraż? Maria Miś-Ptak, Biuro Obróbki Przestrzeni.
Nie zapomniano o najmłodszych. Z myślą o nich, przygotowano warsztaty: Ceramiczne Warsztaty Twórcze/ Poka Design Junior/ HOCKOklocki/ Warsztaty artystyczne - projektowanie ubioru/Klocki - RESTEL LINE.
Osoby będące na etapie budowy swoich domów czy aranżacji mieszkania chętnie korzystały z bezpłatnych porad architektów wnętrz, których udzielali: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni/Biuro Obróbki Przestrzeni/ Moss Decor.
Wiele oryginalnych przedmiotów upiększających wnętrza, praktycznych dodatków w pomysłowej odsłonie czekało na odwiedzających w strefie dodatków i akcesoriów.
Pozytywne emocje wzbudzała loteria z nagrodami ufundowanymi przez wystawców i patronów wydarzania.
Festiwal Wnętrz 2016 zainspirował 4 tysiące osób odwiedzających, w tym liczną grupę architektów i projektantów wnętrz.
Już dziś zapraszamy na kolejną edycję w 2017 roku!
Po więcej zdjęć z Festiwalu zapraszamy na nasz profil na Facebooku.
FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie - 11/12 czerwca 2016pin
FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie - 11/12 czerwca 2016pin
FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie - 11/12 czerwca 2016pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek