Aktualności

FIRE SUITE - nowość marki Planika

autor:

Fire Suite to innowacyjny produkt do aranżacji wnętrz zarówno hotelowych, restauracyjnych, jak i mieszkalnych, który staje się częścią standardowej oferty Planiki.
fire-suite,-planika.jpgpin
Zobacz całą galerię
Na całość produktu standardowego składa się wkład, zabudowa, elegancki BOX na zbiornik zewnętrzny oraz kratka wentylacyjna, wymagana do odprowadzenia ciepłego powietrza znad kominka. Te elementy stanowią całość produktu i nie jest możliwe zamówienie ich osobno.
Specjalnie dostosowane szkło ceramiczne odporne na działanie wysokiej temperatury gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i brak bezpośredniego kontaktu z ogniem. Zbiornik zewnętrzny o pojemności 10 l zapewnia dłuższy czas palenia, a zewnętrzny panel sterowania umożliwia jego położenia w dogodnym miejscu dla użytkownika, na ścianie, zabudowie lub w szafce kominka.

Fire Suite dostępny jest w dwóch wariantach, model standardowy oparty na technologii zbliżonej do biokominka PrimeFire z linią ognia 500 mm, regulacją wysokości płomienia i pilotem oraz modele niestandardowe, wykonywane na bazie modelu FLA XT, robione pod wymiar. Wykończenie kominka może być wykonane z dowolnego materiału co stwarza nieograniczone możliwości aranżacji produktu.
fire-suite,-planikapin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek