Aktualności

Habitare'07 w Helsinkach

autor:

img_4035.jpgpin
Zobacz całą galerię
W dniach 19 - 23 września 2007 roku odbyły się w Helsinkach targi meblowe i wyposażenia wnętrz HABITARE'07. Organizowana co dwa lata impreza jest największą tego typu w krajach nordyckich. W tegorocznej imprezie uczestniczyła rekordowa ilość 511 wystawców z 30 krajów, a liczba zwiedzających osiągnęła niemal 90 tys. 
Podstawowymi grupami towarowymi były m.in. różnego rodzaju meble, wyposażenie łazienek, kuchni, oświetlenie, dekoracja wnętrz. W imprezie wzięły udział także 2 polskie firmy z własnymi stoiskami: jedna prezentująca rozwiązania szaf przesuwnych oraz druga ? producent mebli.
Polski rynek kominkowy nie miał swoich bezpośrednich przedstawicieli, lecz zagraniczni producenci nie zawiedli. Na targach mogliśmy podziwiać ofertę takich firm jak: Jotul, Max Blank, Nibe, czy fińskie Tulikivi. Brunner prezentował nowości wraz z fińskimi partnerami ProCat Oy. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się ekskluzywne piece wolno stojące z linii Iron Dog.
Targi Habitare są okazją do zapoznania się z trendami oraz kierunkami rozwoju wzornictwa i projektowania wnętrz nie tylko w krajach skandynawskich ale i zachodnioeuropejskich. Namawiamy polskich producentów do czynnego uczestnictwa w kolejnej edycji oraz wymiany doświadczeń i pomysłów z północnymi sąsiadami.
Habitare'07 w Helsinkachpin
Habitare'07 w Helsinkachpin
Habitare'07 w Helsinkachpin
Habitare'07 w Helsinkachpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek