Aktualności

Husqvarna partnerem targów DOM Inteligentny

autor:

W dniach 3-5 marca 2017 roku odbędzie się szósta edycja targów DOM inteligentny na Stadionie Narodowym w Warszawie. Firma Husqvarna została partnerem tegorocznych targów, na których zaprezentuje najnowsze rozwiązania i produkty do pielęgnacji ogrodu i terenów zieleni.
husqvarna fleet services.jpgpin
Zobacz całą galerię
Na stanowisku Husqvarna zostaną zaprezentowane najnowsze produkty, rozwiązania technologiczne i funkcje connectivity skierowane zarówno do użytkowników ogrodów, jak i właścicieli parków maszyn.
Na targach firma zaprezentuje m. in. nowości na rok 2017, ekologiczne maszyny akumulatorowe o wydajności urządzeń zasilanych silnikiem spalinowym, serie kosiarek automatycznych Automower i jej najnowsze funkcje connectivity, dzięki którym możemy dziś zarządzać kosiarką za pomocą telefonu lub smart watcha. Najnowszym produktem jest unikatowy system Husqvarna Fleet Services – platforma usług internetowych, która zapewnia wsparcie osobom zawodowo zajmującym się architekturą krajobrazu, dostarczając im dane z inteligentnych czujników zamontowanych w urządzeniu.
Na stoisku firmy podczas Targów Dom Inteligentny nie zabraknie również Ekspertów Husqvarna, którzy pomogą w wyborze produktów i wyjaśnią wszelkie wątpliwości nurtujące Gości. Tegoroczny zakres tematyczny targów obejmuje 9 kategorii. Goście będą mogli obejrzeć, wypróbować oraz zakupić najnowsze produkty ze świata technologii dla inteligentnych domów i ogrodów. Firma Husqvarna, która specjalizuje się w wysokiej klasy urządzeniach mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni jest partnerem wydarzenia, a także jednym z wystawców. Dom Inteligentny to jedyne w Polsce targi prezentujące rozwiązania dla inteligentnego domu i ogrodu.
husqvarna fleet services, fot. Husqvarna AB.jpgpin
automower connect, fot. Husqvarna AB.jpgpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek