Aktualności

II Targi Budownictwa Drewnianego DREWDOM

autor:

W dniach 21 - 23 kwietnia 2017 r. w Centrum Targowym Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie odbyły się II Targi Budownictwa Drewnianego DREWDOM.
dsc_0643.jpgpin
Zobacz całą galerię
Wydarzenie trwało trzy dni, w trakcie których można było nie tylko odwiedzić stoiska wystawców - producentów materiałów budowlanych i firm wykonawczych, prezentowano także nowe technologie budowy domów z drewna. 
Wśród wystawców oprócz producentów domów drewnianych czy deweloperów, znalazły się także firmy z branży kominkowej, takie jak Jurajskie Kominki z marką Jotul, NunnaUuni, Jawar, oraz firma Emen prezentująca marki Lechma i Lazar. Firma Emen propagowała także kampanię informacyjna dotyczącą właściwego i ekologicznego spalania drewna, zorganizowaną wspólnie z firmą Lechma, o której można więcej dowiedzieć się ze strony www.drewnoipellet.pl.

22 kwietnia w ramach targów odbyło się także seminarium "Buduj z drewna". Wśród wielu ciekawych prelekcji na szczególną uwagę zasługuje wystąpienie p. Wojciecha Dymnickiego z firmy Jotul Polska pod hasłem: Nowoczesne komory spalania biomasy-drewna. Oprócz tematyki zawartej w tytule wykładu, p. Dymnicki poruszył także kwestię małopolskiej uchwały antysmogowej. Ze względu na aktualność poruszanych tematów, wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin
fot. Kominekpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek