Aktualności

Integrator - w trosce o bezpieczeństwo

autor:

makroterm_integrator_ii.jpgpin
Zobacz całą galerię
Zarządzanie energią to jeden z niezwykle ważnych elementów zintegrowanego ogrzewania. To on zapewnia właściwy jej przepływ oraz co bardzo ważne umożliwia demontowanie urządzeń podczas awarii. Firma Makroterm powierza tę odpowiedzialną rolę Integratorowi, czyli urządzeniu harmonizującemu i optymalizującemu pracę źródeł ciepła: Turbokominka z wbudowanym wymiennikiem, kotła grzewczego oraz odbiorników ciepła: ciepłej wody, obiegów ogrzewania podłogowego i grzejnikowego.
Nie bez przyczyny Integrator został nazwany inteligentnym systemem zarządzania energią. Urządzenie jest bardzo łatwe w montażu, dzięki czemu znacznie ograniczona została awaryjność systemu grzewczego. Jego funkcją jest przekazywanie w sposób automatyczny energii do ogrzewania wody użytkowej lub pomieszczeń i co niezwykle istotne zastosowanie Integratora podnosi bezpieczeństwo wykorzystania instalacji.
Inteligentny System Zarządzania Energią został doceniony przez Kapitułę Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, która przyznała firmie Makroterm statuetkę Złotego Instalatora za wprowadzenie na rynek techniki grzewczej urządzenia charakteryzującego się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi, estetycznymi, ekologicznymi, jakością i niezawodnością w działaniu.
Integrator - w trosce o bezpieczeństwopin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek