Aktualności

Jotul dla powodzian

autor:

jotul.jpgpin
Zobacz całą galerię
Miło nam poinformować, że ruszyła akcja "Jotul dla powodzian". 
Tej wiosny, wszyscy z niepokojem śledziliśmy dramat, który rozegrał się w sporej części Polski. Powódź dotknęła kilkaset miast i miejscowości. Wiele rodzin straciło dobytek całego życia, inne muszą wykonać gruntowne remonty swoich domów. Do nich wszystkich skierowana jest akcja "Jotul dla powodzian".

Firma proponuje wszystkim, którzy ucierpieli na skutek powodzi, specjalny rabat w wysokości 15% na wszystkie piece wolnostojące i wkłady kominkowe Jotul, Scan i Atra, a także części zamienne do nich oraz akcesoria do budowy systemów grzewczych opalanych drewnem. Jotul pomaga również swoim dotychczasowym klientom w renowacji pieców wolnostojących i wkładów kominkowych Jotul, Scan i Atra.

Warunkiem skorzystania z 15% upustu w ramach akcji "Jotul dla powodzian" jest wypełnienie przez kupującego oświadczenia, że jest osobą lub reprezentuje instytucję/firmę dotkniętą skutkami powodzi.

Do akcji włączyło się ponad czterdziestu Przedstawicieli w całej Polsce. 
Aktualną listę firm biorących udział w akcji można znaleźć na stronach internetowych: www.jotul.pl oraz www.kominek.pl oraz w ogłoszeniach prasowych między innymi w magazynie "Kominek" nr 2/2010.  

Magazyn "Kominek" jest patronem medialnym akcji "Jotul dla powodzian".

JOTUL POLSKA Spółka z o.o.
ul. Twarda 12A
80-871 Gdańsk
www.jotul.pl, www.kominek.pl
email: biuro@jotul.pl
tel: +48 58 340 38 88
fax: +48 58 344 96 28

Jotul dla powodzianpin
Jotul dla powodzianpin
Jotul dla powodzianpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek