Aktualności

Jubileuszowa Budma 2011

autor:

pp_8716.jpgpin
Zobacz całą galerię
Specjaliści z branży już po raz dwudziesty spotkali się w Poznaniu, by w dniach 11 - 14.01.2011 r. uczestniczyć w największych targach budowlanych w naszej części Europy, którym w tym roku patronowali ministrowie infrastruktury i gospodarki. Na zwiedzających czekały ekspozycje specjalne, interaktywne pokazy, specjalistyczne konferencje, a także blisko półtora tysiąca firm prezentujących na stoiskach swoją najnowszą ofertę dla budownictwa. Tematyka targów obejmowała wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną i ceramikę łazienkową, po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem. 
W ramach targów odbył się także Dzień Architektury, którego goście specjalnym był jeden z najwybitniejszych fińskich architektów, cieszący się światową sławą profesor Rainer Mahlamäki.
Targi Budma to wydarzenie o zdecydowanie międzynarodowym charakterze. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem odsetek firm zagranicznych wśród wystawców wyniósł ok. 30%.

Jubileuszowa Budma 2011pin
Jubileuszowa Budma 2011pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek