Aktualności

KFR BRUNNERA czyli palenisko skrzynkowe

autor:

Firma BRUNNER zamiast dużych drzwi jak w kominku, postawiła na małe, żeliwne drzwiczki. Dzięki temu sam piec wychodzi na pierwszy plan i wygląda tak, jaki jest w swej istocie: solidny i wartościowy.
kfr_25_maisonette_emotion4l.jpgpin
Zobacz całą galerię
Znane już z wkładów piecowych WF drzwiczki (o wymiarach w świetle 280 x 240 mm) zostały tutaj umieszczone na niewielkich rozmiarów żeliwnym froncie, za którym mieści się szamotowe palenisko. Palenisko można połączyć w dowolny sposób z kanałem spalinowym. Paleniska skrzynkowe można obudować zwyczajową ciepłą płytą kominkową lub wykonać nowoczesną zabudowę kaflową. 

Firma BRUNNER razem z Matthiasem Kaufmannem (www.kaufmann-keramik.de) zaprojektowała piece, które pod względem aranżacji, formy i wymiarów znakomicie pasują do dzisiejszych przestrzeni mieszkalnych. Skonstruowano do tego specjalne paleniska KFR, aby stworzyć zupełnie nowy obraz pieca kaflowego. Piec kaflowy to modny mebel z funkcją grzewczą, samodzielny pod względem architektury i formy.
Kombinacje nowych kafli POLINEA i FRAME od Kaufmanna są nadzwyczaj udane. Ich proste kształty i wyraźne linie sprawiają, że piec kaflowy może stać się znów przedmiotem pożądania.
Więcej informacji na www.brunner.pl.
kfr_25_maisonette_emotion4lpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek