Aktualności

Kominek Urfeur - blisko żywego ognia

autor:

Marka Brunner wprowadziła do sprzedaży kolejną interesującą nowość. Są to paleniska otwarte Urfeuer.
brunner_urfeuer_motiv_b_hae.jpgpin
Zobacz całą galerię
Kominki otwarte są przeznaczone do użytkowania okazyjnego. Kominki Urfeuer zostały przetestowane i dopuszczone zgodnie z normą EN 13229 (EN 16510 część 2).
Są proste w swej budowie, lecz doskonałe pod względem funkcjonalności. Przyłącze powietrza do spalania, rozwiązania konstrukcyjne zapewniające korzystny przepływ powietrza i spalin, szczelnie domykająca się klapa na wylocie spalin, spełniająca zarazem wymagania certyfikacji - to tylko niektóre z wyzwań, jakie udało się pokonać przed dopuszczeniem do produkcji seryjnej.
Dwuścienna konstrukcja zapewnia dopływ powietrza spoza budynku niemal bez strat ciśnienia, opracowana i zoptymalizowana z pomocą oprogramowania do symulacji przepływu.
Akcenty zdobnicze są eleganckie i nowoczesne, płyty paleniskowe wykonano z żeliwa - do wyboru także w postaci odchodzących na boki skrzydeł po obu stronach paleniska.
Kominki Urfeur dostępne są w różnych wymiarach, z szybą płaską, jako paleniska narożne oraz z szybą trójstronną. Więcej informacji w gazecie z nowościami RUNDUM BRUNNER 2016.
Kominek Urfeur - blisko żywego ogniapin
Kominek Urfeur - blisko żywego ogniapin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek