Aktualności

Kominki do mieszkań z Krakowa

autor:

dsc00871.jpgpin
Zobacz całą galerię
Krakowska firma Kominki do Mieszkań wprowadziła do swojej ofery nowy model biokominków szklanych z serii Glass&Fire o nazwie Cone, które łączą w sobie innowacyjną technologię, nowoczesny design i prawdziwy ogień.
Biokominki Cone wypełnione są rónorodnymi materiałami w pełnej gamie kolorystycznej - kwarce, piaski, marmur, otoczaki polerowane, muszle (firma przyjmuje także zamówienia indyidualne). Palnik wypełniany biopaliwem pomieści 300 ml płynu i posiada okrągłą pokrywkę oraz haczyk, za pomocą których w każdej chwili możemy zgasić ogień. Jeden litr biopaliwa wystarczy użytkownikowi na 12 - 15 godzin palenia. Brak sadzy, dymu i popiołu powoduje, iż szkło pozostaje krystalicznie czyste. Spalanie biopaliwa nie wymaga specjalnych przewodów kominowych.
Biokominek może też służyć do aromatoerapii. Biopaliwo nie wysusza bowiem powietrza, a wręcz ja nawilża, dodając olejki zapachowe możemy wykorzystać go jako urządzenie lecznicze. 
Biokominki z serii Glass&Fire są przeznaczone do każdego rodzaju wnętrz - od tradycyjnych aż po te najbardziej nowoczesne, jak również na taras i do ogrodu, gdzie pełnią rolę nowoczesnych lampionów.
Piękny i mobilny biokominek nada niepowtarzalną atmosferę romantycznej kolacji, relaksującej kąpieli oraz umili czas spędzony ze znajomymi. Więcej na stronie kominkidomieszkan.pl.

Kominki do mieszkań z Krakowapin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek