Aktualności

Kominki elektryczne Optiflame

autor:

elektryczny_wklad_kominkowy.jpgpin
Zobacz całą galerię
Chesford, Danville Brass, Danville Black oraz Cavendish to najnowsze kominki elektryczne do zabudowy z efektem Opti-Myst, wprowadzone w marcu br. do oferty firmy Glen Dimplex Polska. 
Zasilane elektrycznie modele są zdecydowanie oszczędniejsze niż tradycyjne kominki. Nie generują dymu i żaru, są więc również bardziej bezpieczne w użytkowaniu. Wyposażone zostały w termowentylatory o mocy 1 - 2 kW, dzięki którym można swobodnie uruchomić funkcję ogrzewania z możliwością regulacji jego natężenia. Obsługiwane zdalnie za pomocą pilota kominki praktycznie nie wymagają konserwacji - jedyną konieczną czynnością jest regularne napełnianie wodą pojemnika o pojemności 1,3 l czy też sporadyczne wymiany żarówek.
Efekt Opti-myst nie generuje żadnych dźwięków, a jego intensywność może być dowolnie regulowana. Cavendish i Chesford zostały dodatkowo wyposażone w innowacyjny efekt Optiglo. Umieszczone w palenisku polana podświetlono diodami LED, symulując efekt migoczącego żaru.
Utrzymane w barwach mosiądzu kominki Cavendish i Danville Brass, sprawdzą się w stylizacji klasycznej, natomiast chromowana oprawa kominka Chesford oraz czarna kominka Danville Black świetnie wpasuje się w bardziej nowoczesny i minimalistyczny wystrój wnętrza.

Kominki elektryczne Optiflamepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek