Aktualności

Kominki Kratki.pl w Weronie

autor:

zala__cznik-pocztowy-1.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Kratki.pl po raz drugi zaprezentuje swoje produkty na najbardziej prestiżowej imprezie branży kominkowej w Europie - targach Progetto Fuoco 2014, która odbędzie się od 19 do 23 lutego w Weronie.
Progetto Fuoco, to event który skupia największych znawców kominków, nie tylko z Europy, ale także innych państw świata. Firma Kratki.pl jest na rynku od ponad 16 lat. Jako lider wśród krajowych producentów wkładów kominkowych wytycza najnowsze trendy, zarówno wśród tradycyjnych palenisk, jak i tych z płaszczem wodnym oraz towarzyszących im kratek kominkowych.
Zaprezentuje nowe produkty, które niewątpliwie dołączą do listy bestsellerów sprzedażowych firmy. Jednym z nich będzie wkład Aquario 14 kW. Na stoisku firmy nie zabraknie także modnych i ciekawych biokominków, szczególnie polecanego modelu Oscar.
Oczywiście na tym nie koniec nowinek. Stylowe wnętrza potrzebują stylowych pieców w zabudowie kaflowej. Ofertę firmy poszerzy model WK440 w ozdobnych, kremowych kaflach. Prezentacja nowości Kratki.pl to tylko jeden z wielu powodów, dlaczego warto odwiedzić stoisko numer 12a, aleja B w hali 4.
Kominki Kratki.pl w Weroniepin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek