Aktualności

Konferencja Design - Kraków

autor:

dsc_3171-1.jpgpin
Zobacz całą galerię
24 kwietnia br. w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie odbyła się konferencja "Design - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz", zorganizowana przez firmę Virtus. Magazyn "Kominek" objął wydarzenie patronatem medialnym.
Konferencję otworzyła prelekcja Moniki Błażewicz z Design Studio, dotycząca najnowszych trendów w architekturze. Następnie swoją ofertę przedstawili reprezentanci firm: MT Partner, Mevaco, TON Polska, Tilia, Paged Meble, Fakro, Barlinek, Vescom, Dafpol, Formes, Chors, Kalmar, Design Flooring. Wszystkie propozycje łączyła wspólna idea - stworzenie funkcjonalnego produktu o pięknym, nietuzinkowym designie.  
W przerwie konferencji można było skonsultować się z ekspertami, służącymi radą w punktach konsultacyjnych. Cieszy fakt, że na rynku jest naprawdę bogaty wybór pięknych i oryginalnych materiałów wykończeniowych, np. dających efekt betonu (Colledani Materia) czy też poprawiających mikroklimat domu (Formes). Ekspozycje North&South Home, Paged Meble czy TON Polska utwierdzały zwiedzających w przekonaniu, że mebel stanowi bardzo ważny element wnętrza. Dobry styl podkreślają również dekoracyjne grzejniki, które prezentowała na swoim stoisku firma Kalmar.
Po konferencji wszyscy chętni uczestnicy mogli wziąć udział w losowaniu nagrody głównej - fantazyjnej lampy firmy Profizorka.
To jeszcze nie koniec designerskich wydarzeń, które odbędą się w Krakowie tej wiosny. Przypomnijmy, że już 15 czerwca rusza Festiwal Wnętrz.


Konferencja Design - Krakówpin
Konferencja Design - Krakówpin
Konferencja Design - Krakówpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek