Aktualności

Konferencje Design - Warszawa, Wrocław

autor:

12a.jpgpin
Zobacz całą galerię
W lutym br. zorganizowano dwie konferencje "Design - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz". Jedna z nich odbyła się 19 lutego w Warszawie, natomiast druga 26 lutego we Wrocławiu. 
Wśród firm prezentujących swoją ofertę w Golden Tulip Warsaw Centre znalazły się m.in. Spartherm, Barlinek oraz Buławski Ogniska Domowe. Firma Spartherm przedstawiła kominki i omówiła propozycję współpracy z architektami. Firma Barlinek skupiła się na prezentacji kolekcji Hand Made. Natomiast firma Buławski Ogniska Domowe proponowała nowoczesne piece i kominki kaflowe.
Z kolei we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia ciekawym początkiem okazała się relacja z Międzynarodowych Targów Mebli i Wyposażenia IMM w Kolonii. Firma Wicanders pokazała, na przykładzie domu korkowego, interesujące właściwości swojego produktu. Ciekawa była prezentacja firmy TON Polska, która eksponowała najnowsze modele krzeseł z ich fabryki. Przykuła uwagę także oferta firmy Vescom, proponującej winylowe i tekstylne okleiny ścienne. Ciekawym dopełnieniem konferencji była prezentacja oprogramowania InteriCAD dla projektantów wnętrz. 

Konferencje Design - Warszawa, Wrocławpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek