Aktualności

Konkurs Kratki.pl - "Zachwyć realizacją kominka"

autor:

Firma Kratki.pl Marek Bal z wielką radością informuje o rozpoczęciu kolejnej, czwartej już, edycji konkursu "Zachwyć realizacją kominka".
plakat_konkurs_dla_instalat.jpgpin
Zobacz całą galerię
Konkurs skierowany jest do firm dokonujących montażu, instalacji i zabudowy kominków z wykorzystaniem wkładów firmy Kratki.pl.
Celem akcji jest zaprezentowanie oryginalnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań, które obrazują ujarzmiony ogień w różnych formach. Poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością, więc jej organizatorzy z niecierpliwością czekają na tegoroczne zgłoszenia.
Zasady konkursu są bardzo proste - uczestnik ma za zadanie sfotografować wykonaną przez siebie zabudowę wkładu kominkowego firmy Kratki.pl. Zgłoszenia oraz zdjęcia można dodawać przez stronę: www.galeria.kratki.pl/konkurs.
Zgłoszenia można wysyłać od 1 grudnia do 31 marca 2016 r., a do wygrania są nagrody o łącznej puli ok. 25 000 zł brutto.
Jeżeli uważasz, że to właśnie Twoja zabudowa kominka potrafi zachwycić swoim stylem i pragniesz zaprezentować innym kunszt Twojego dzieła, koniecznie zgłoś się do konkursu.
Więcej informacji i regulamin na stronie www.kratki.pl/konkurs.
Konkurs Kratki.pl - "Zachwyć realizacją kominka"pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek