Aktualności

KOZA AB czyli ciepło na okrągło

autor:

koza_ab.jpgpin
Zobacz całą galerię
Piec wolnostojący - koza AB, to jedna z nowości, która wzbogaciła ofertę produktów firmy Kratki.pl. Koza o cylindrycznym, nowoczesnym kształcie to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwego ciepła domowego ogniska, ale nie dysponują dużą przestrzenią.
Koza AB to kompaktowe rozwiązanie, łączące ze sobą walory grzewcze z estetyką, które nie wymaga pracochłonnej i kosztownej obudowy. Zakres pracy tego urządzenia to 4 - 10 kW, co oznacza, że może ona ogrzać powierzchnię od 40 do 100 m2.
Nowoczesny kształt kryje w sobie także innowacyjne rozwiązania, takie jak: podwójny system deflektorów, który wydłużą drogę spalin oraz króciec dolotu powietrza o średnicy fi 100 mm. Dodatkowo powietrze do komory spalania doprowadzane jest trzema drogami: pod ruszt znajdujący się w podłodze komory spalania, specjalnym kanałem (znajdującym się na tylnej ścianie pieca) oraz poprzez system kurtyny powietrznej, która "omiata" szybę.
Koza AB, dzięki prostej i eleganckiej formie, pasuje do wnętrz nowoczesnych, ale odnajdzie się też w tych bardziej stylizowanych, a sam jej kształt sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie. Więcej informacji na stronie kratki.pl.
KOZA AB czyli ciepło na okrągłopin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek