Aktualności

Koza K10 nowość Kratki.pl

autor:

kratki_koza_k10.jpgpin
Zobacz całą galerię
Kolejną nowością w kolekcji pieców wolnostojących, którą wprowadza na rynek firma Kratki.pl, jest koza K10. Ma ona prosty, kanciasty kształy oraz subtelne zdobienia w postaci poprzecznych pasków. W drzwiczkach kozy umieszczona jest gałka regulująca dopływ powietrza pierwotnego, a nad nimi druga regulująca dopływ powietrza wtórnego. Dzięki zastosowaniu podwójnego systemu napowietrzania szyba pieca nie kopci się, tak jak występuje to w innych paleniskach tego typu. Dodatkowo wąska i głęboka komora spalania, daje możliwość ułożenia polan z dala od szyby, co również zapobiega jej zabrudzeniu.
Koza K10 to pierwszy z pieców wolnostojących produkcji firmy Kratki.pl, którego komora spalania została wyłożona wermikulitem, dzięki czemu osiąga on bardzo wysoką moc i sprawność, a emisja tlenków osiąga niskie parametry, które spełniają wymogi norm europejskich.
Wszechstronność kozy K10 to nie tylko możliwość podłączenia wylotu spalin od tyłu lub od góry pieca, ale przede wszystkim połączenie nowoczesnego designu z jego użytkową funkcją. Dzięki opcjonalnym fajerkom K10 przeradza się w mini kuchenkę, która bez problemu podgrzeje czajnik z wodą lub patelnię.
Koza K10 nowość Kratki.plpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek