Aktualności

Kratki wentylacyjne ALNOR

autor:

alnor_kratki.jpgpin
Zobacz całą galerię
Oferta firmy Alnor została wzbogacona o nowe kratki wentylacyjne SGR i SHR. Nowe elementy galanterii służą do estetycznego zakańczania kanałów wentylacyjnych, pozwalając na skuteczną wymianę powietrza w pomieszczeniach.
SGR jest kratką nawiewno - wywiewną, przeznaczoną do bezpośredniego montażu na przewodzie okrągłym, za pomocą dostarczonych wkrętów. Konstrukcja kratki umożliwia szczelne przyleganie do płaszczyzny przewodu.. Kratka wykonana jest ze stali ocynkowanej bez użycia zgrzewów, co oznacza, że jest możliwe użycie jej bez konieczności zabezpieczeń antykorozyjnych. Kratka może być wyposażona w pojedyncze lub podwójne lamelki zamocowane pionowo i poziomo. Kąt nachylenia lamelek jest regulowany ręcznie. Zastosowanie ruchomych lamelek pozwala na kierowanie strumieniem powietrza w określonym kierunku. Kratka może być wyposażona w przepustnicę zastawną - kątową SGR-DA. 
Kratka SHR jest kratką nawiewno - wywieną przeznaczoną do montażu w ścianach kanałów prostokątnych. Kratka jest montowana do kanału za pomocą dostarczonych specjalnych klipsów, dzięki czemu na zewnątrz kratki nie ma mało estetycznych wkrętów montażowych. Wykonana jest ze stali ocynkowanej bez użycia zgrzewów. Kąt nachylenia lamelek również jest regulowany ręcznie.
Kratki cechuje wysoka jakość wykonania, oraz duża liczba możliwych zastosowań. Kratka standardowo pokryta jest lakierem proszkowym RAL9016. Estetyczne wykonanie elementów, połączone z łatwym montażem, umożliwia sprawne zakańczanie instalacji. Wiecej na stronie alnor.com.pl.

Kratki wentylacyjne ALNORpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek