Aktualności

Linia wkładów MB - z zamiłowania do perfekcji

autor:

Zaawansowany technologicznie stalowy wkład MB-O wchodzi w skład najnowszej linii produktów "MB" sygnowanej inicjałami założyciela firmy Kratki.pl.
mb_o_bsp.jpgpin
Zobacz całą galerię
Wkłady osiągają sprawność wynoszącą ponad 80 %. Dzięki temu parametry paleniska spełniają surowe normy BimSchV 2, które są jednymi z najbardziej restrykcyjnych w Europie.
Wkłady w standardzie wyposażone są w pojedynczą zewnętrzną szybę dekoracyjną typu glass, a drzwi kominka zostały wykonane z zamkniętego profilu, dzięki czemu są bardziej stabilne i wytrzymałe na naprężenia podczas pracy w wysokich temperaturach. Regulacja dolotu powietrza z zewnątrz (fi 125 mm) odbywa się za pomocą tylko jednego regulatora, co wyklucza błędy w niewłaściwym użytkowaniu. Dodatkowo w czopuchu umieszczone są płomienniki, które zwiększają powierzchnie wymiany ciepła pomiędzy wkładem a otoczeniem. Wkłady MB wyposażone są w dużą komorę spalania, wyłożoną ogniotrwałą ceramiką Acumotte, która dobrze akumuluje i oddaje ciepło do otoczenia oraz znacznie ponosi estetykę paleniska. Wkłady dostępne będą w 4 modelach o różnej mocy i gabarytach oraz z przeszkleniem prostym oraz prawo- i lewostronnym.
Linia wkładów MB - z zamiłowania do perfekcjipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek