Aktualności

Małe piece kaflowe Hein

autor:

hein.jpgpin
Zobacz całą galerię
Małe piece kaflowe są produktem, który jest przeznaczony szczególnie do ogrzewania obiektów o mniejszej stracie ciepła, w domach energooszczędnych i wszystkich pozostałych o podobnych parametrach, czyli również dotyczy to domów i mieszkań dodatkowo izolowanych. Umożliwiają bardzo tanie ogrzewanie ekologiczne z jednocześnie dostatecznie dużą mocą grzewczą.
Stosowane nowoczesne paleniska są bardzo efektywne nawet przy niskiej dawce paliwa. Firma Hein oferuje kilka typów przygotowanych do bezpośredniej, szybkiej realizacji w domu klienta. 
Jedną z propozycji jest piec MKK 001 o wydajności 2 - 8 kW na godzinę. Jego wymiary to wysokość 1900 mm, szerokość 670 mm, głębokość 670 mm, średnica wylotu spalin wynosi 150 mm, a waga 570 kg. Piec wyposażony jest w najwyższej klasy palenisko Romotop KV075 z pojedynczym lub podwójnym przeszkleniem, zintegrowany wymiennik akumulacyjny AKU-001. Istnieje możliwość zainstalowania systemu dystrybucji ciepłego powietrza i indywidualnej modyfikacji projektu. Daje możliwość ogrzewania promieniowaniem przylegających pomieszczeń. Piec ma CPV - centralne doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz, ponadto można zastosować automatyczną regulacji spalania. Do wyboru klientów jest 80 kolorów kafli. Kafle na prezentowanych zdjęciach pieca MKK 001 to Czerwony carmen 72701. Więcej informacji na stronie kafle-hein.pl.

Małe piece kaflowe Heinpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek