Aktualności

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007 w Poznaniu

autor:

dsc_9926.jpgpin
Zobacz całą galerię
Odbywające się w dniach od 23 do 26 stycznia w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007 odwiedziło ponad 50 000 gości z 34 państw. Większość zarejestrowała się jako odwiedzający targi fachowcy. Profesjonalny charakter BUDMY potwierdziły także liczne nowości prezentowane przez blisko 1 300 wystawców
z 28 krajów.
W stosunku do roku poprzedniego powierzchnia BUDMY 2007 była większa o 12 proc. Jeszcze bardziej, bo aż o 18 proc., wzrosła liczba wystawców. Statystyki te są odzwierciedleniem dobrej kondycji branży budowlanej.
Podczas czterech dni targowych w Poznaniu swoją najnowszą ofertę zaprezentowało niemal 1 300 firm. Wśród nich bardzo znaczącą część stanowiły firmy zagraniczne ? było ich w tym roku 327, co stanowi aż 25 proc. ogółu wystawców. Tegoroczna BUDMA wzbudziła wyjątkowo duże zainteresowanie mediów z kraju i ze świata.
Podczas przygotowań do tegorocznej edycji targów wystawcy zgłosili organizatorom ponad 100 nowości rynkowych, z których 12 nagrodzono Złotymi Medalami MTP. Jednakże nie tylko sama oferta wystawców przyciągnęła ogromną rzeszę profesjonalnych zwiedzających. Organizatorzy zadbali o bardzo interesujący program wydarzeń, konferencji i seminariów skierowanych praktycznie do każdej grupy docelowej właściwej dla branży budowlanej. Bez wątpienia do tych najbardziej obleganych należały m.in. Dni Inżyniera Budownictwa, INVESTFIELD oraz Centrum Budownictwa Sportowego. Sporym zainteresowaniem cieszyła się przestrzeń Archispace, gdzie architekci i projektanci mogli zapoznać się z ofertą rozwiązań rynkowych w oprogramowaniu komputerowym oraz BudShow, który w tym roku przygotowany został pod hasłem ?Dom dla każdego?.
www.budma.pl
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007 w Poznaniupin
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007 w Poznaniupin
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007 w Poznaniupin
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007 w Poznaniupin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek