Aktualności

Milan Design Week 2014 okiem Planiki

autor:

Milan Design Week to niezwykłe doświadczenie dla każdego z wystawców. Tym razem Planika miała przyjemność prezentowania swoich automatycznych kominków u boku RES Italia, znakomitej włoskiej marki produkującej meble na zamówienie. 
dsc_6559.jpgpin
Zobacz całą galerię
Salone Internazionale del Mobile to miejsce spotkań najważniejszych i najbardziej wpływowych przedstawicieli świata designu. Tegoroczna edycja zachwycała pod względem oferowanych produktów, nowoczesnych stoisk, a organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Na uwagę zasługują również pozostałe polskie marki prezentujące się na targach, jak chociażby KLER czy Comforty, które idealnie wkomponowywały się w światowe trendy międzynarodowych marek.
"Podczas Salone Internazionale del Mobile Planika miała przyjemność gościć architektów, projektantów, designerów z całego świata. Długa linia ognia, Fire Line Automatic, którą zintegrowaliśmy z meblościanką RES Italia wzbudzała niemałe zainteresowanie. Nasi goście docenili zarówno prostotę formy (ogień odbijał się w szklanej tafli ściany medialnej), ale i łatwość oraz bezpieczeństwo obsługi biokominka (sterowanie za pomocą pilota, Wi-Fi, systemu inteligentnego domu)." - relacjonuje Małgorzata Dziemitko, rzecznik firmy Planika.
Prezentowany przez Planikę kominek Fire Line Automatic 3 jest najbardziej innowacyjnym kominkiem na bioetanol oferowanym przez firmę. Dzięki zaawansowanej technologii, każdy może cieszyć się prawdziwym ogniem bez dymu, zapachu czy popiołu. Urządzenie oparte jest na opatentowanej technologii spalania (BEV Technology), która optymalizuje pracę kominka. W przypadku nieprawidłowego użytkowania, wbudowane czujniki bezpieczeństwa (np. czujnik CO2 lub czujnik przelania) wyłączają urządzenie automatycznie.
Ponadczasowo piękna forma, niekonwencjonalność w połączeniu z precyzją oraz żywiołem ognia była myślą przewodnią towarzyszącą tegorocznej prezentacji firm Planika i RES Italia na Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie.
Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajduje się na naszym profilu na facebooku.
Milan Design Week 2014 okiem Planikipin
Milan Design Week 2014 okiem Planikipin
Milan Design Week 2014 okiem Planikipin
Milan Design Week 2014 okiem Planikipin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek