Aktualności

Mistrzowie w akcji, pokazy i szkolenia na BUDMIE

autor:

Już w lutym zapraszamy na elektryzujące pokazy możliwości najlepszych fachowców!
bud.jpgpin
Zobacz całą galerię
Targi BUDMA będą areną zmagań o najwyższe laury. W szranki staną młodzi dekarze, którzy powalczą nie tylko o tytuł Mistrza Polski, ale również o udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Warszawie w przyszłym roku.
Pokaz swoich umiejętności zaprezentują również młodzi parkieciarze. I oni walczyć będą o tytuł Mistrza Polski, a dodatkowym wyróżnieniem będzie wyjazd do włoskiego Bolzano gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy. Dla uczestników Mistrzostw przygotowano także możliwość podjęcia egzaminu i zdobycia dyplomu czeladnika. Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przygotowuje także szereg atrakcyjnych i ważnych dla branży podłóg drewnianych wydarzeń.
Kolejnym konkursem, w którym wyłoniony zostanie Mistrz Polski 2016, będą III Mistrzostwa Polski Montażu wykładzin, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy. Z kolei ze strony Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy będziemy mogli liczyć na pokazy nowych technik montażu okładzin ceramicznych.
W programie targów zaplanowano również szereg merytorycznych spotkań, a wśród nich szczególną uwagę warto zwrócić na m. in. VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego czy również Dni Inżyniera Budownictwa.
Pełen program targów BUDMA już wkrótce dostępny będzie na stronie Budma.pl
Mistrzowie w akcji, pokazy i szkolenia na BUDMIEpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek