Aktualności

Mozart marki Optiflame

autor:

mozart_black_optiflame-d.jpgpin
Zobacz całą galerię
Mozart marki Optiflame to nowa linia wolnostojących kominków elektrycznych z unikalnym efektem płonących polan. Seria ta doskonale łączy w sobie elegancką klasykę z nowoczesnym designem, dzięki czemu kominki rodziny Mozart świetnie odnajdą się w każdym pomieszczeniu, bez względu na to czy jest to przytulny gabinet czy też minimalistycznie urządzony salon. W skład kolekcji wchodzą trzy modele: Mozart, Mozart Biała Perła oraz Mozart Black, różniące się od siebie kolorystyką obudowy kominka.
Biała Perła to zestawienie lśniącej bieli z wnętrzem imitującym czarny marmur, które doskonale będzie prezentować się w nowocześnie urządzonym pokoju, gdzie kontrast kolorystyczny połączony z ciepłym blaskiem płomienia może dać olśniewający efekt.
W tego typu pomieszczeniach również doskonale sprawdzi się model Mozart Black, którego pokryta czarnym, fortepianowym lakierem obudowa otacza wkład w barwie matowej czerni.
Dla tych, którzy cenią sobie klasyczne piękno i przytulność stworzono natomiast kominki Mozart, które utrzymano w naturalnej kolorystyce drewna olchy, dzikiej gruszy oraz ciemnego orzecha. Ten model doskonale odnajdzie się w nastrojowej bibliotece bądź gabinecie wyłożonym boazerią i sprawi, że spędzone tam chwilę zyskają nowego, mistycznego wręcz wymiaru i poczucia intymności.
Więcej na stronie glendimplex.pl.
Mozart Blackpin

Mozart Biała Perłapin

Mozart Olchapin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek