Aktualności

Naucz się renowacji mebli na targach

autor:

Na Targach Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU w dniach 10 - 11 października 2015 r. w Szczecinie, po raz drugi odbędą się warsztaty z renowacji mebli. Dla fanów designu, DIY i majsterkowania to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, jak nadać meblom świeży, zupełnie nowy wygląd.
warsztaty_plakat.jpgpin
Zobacz całą galerię
O tym, że warsztaty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem można było przekonać się w trakcie zapisów - w tym roku przyjmowanie zgłoszeń zamknięto już po 10 minutach. Zajęcia, w których weźmie udział 10 osób będą trwały dwa dni. Uczestnicy zajmą się demontażem, oczyszczaniem i tapicerowaniem mebli, które później zabiorą ze sobą do domu.
Dla tych, którym nie udało się zapisać na zajęcia, nie wszystko stracone. Przez cały czas trwania warsztatów będzie można przyglądać się pracy, widząc cały proces przemiany mebli oraz zadawać pytania dotyczące tematyki renowacji. W niedzielę 11.10.2015 o godzinie 10:00 będzie można także wziąć udział w prezentacji prowadzonej przez szczecińską firmę Deca specjalizującą się w tkaninach meblowych i dekoracyjnych. Prelekcja pt. "Tkanina meblowa - rodzaje, zastosowanie i właściwości" to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak wykorzystać tkaninę meblową do kreatywnych metamorfoz, które nadadzą starym i zniszczonym meblom nowego charakteru.
Prowadzącym warsztaty będzie Paweł Machomet ? twórca popularnego bloga RzucPanOkiem.pl, absolwent szczecińskiej Akademii Sztuki. Wstęp na targi jest dla zwiedzających bezpłatny.
W tym roku Akademia Sztuki wraz z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym są również partnerami tegorocznej Strefy Designera, która należeć będzie do studentów i absolwentów kierunków projektowania mebla i projektowania wnętrz. Młodzi projektanci zaprezentują swoje prace dyplomowe - nowatorskie i niepowtarzalne meble, akcesoria, dekoracje oraz koncepcje aranżacji wnętrz.
Ze względu na rosnącą popularność tematyki renowacji mebli Międzynarodowe Targi Szczecińskie będą kontynuowały organizację warsztatów w kolejnych edycjach targów Wszystko dla domu.
Naucz się renowacji mebli na targachpin

prowadzący Paweł Mahometpin
Naucz się renowacji mebli na targachpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek