Aktualności

Nawietrzak okrągły NO marki Darco

autor:

Nawietrzak okrągły NO to nowa wersja uznanego produktu DARCO. Nawietrzak w nowej odsłonie posiada cechy, które sprawiają, że dostarczanie powietrza do budynku jest jeszcze bardziej efektywne.
4e0a0088-kf.jpgpin
Zobacz całą galerię
Standardowo wyposażony jest w estetyczną, metalową czerpnię, filtr oraz anemostat, którego wyjątkowa konstrukcja nie tylko tłumi hałas, ale także zapobiega tworzeniu się skroplin w okresie zimowym.
Dodatkowo nawietrzak może być wyposażony w stabilizator przepływu, który ogranicza ilość powietrza, jaka jest dostarczana do budynku, likwidując zjawisko "zawiewania" przy dużych różnicach temperatur lub ciśnień. Stabilizator spełnia również rolę zaworu zwrotnego nie pozwalając, w przypadku zaistnienia niekorzystnych warunków podciśnienia, na wypływ powietrza przez nawietrzak na zewnątrz.
Dostępny jest też w wersji z samoregulującą grzałka, która w okresach niskiej temperatury wstępnie ogrzeje dostarczane powietrze.
Urządzenia oferowane są w 3 średnicach (fi 80, fi 110 i fi 150 mm) oraz kilku wersjach materiałowych czerpni (z blachy chromoniklowej, ocynkowanej i malowanej proszkowo na kolor biały). W ofercie znajduje się także wersja nawietrzaka szpaletowego, którego czerpnia montowana jest w węglarku okna, co powoduje, iż jest praktycznie niewidoczna z zewnątrz. Więcej na darco.com.pl.
Nawietrzak okrągły NO marki Darcopin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek