Aktualności

Nowa galanteria Alnor

autor:

alnornews.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma Alnor Systemy Wentylacji posiada nowe propozycje galanterii, w skład której wchodzą elementy chromoniklowane przeznaczone do przewodów kominowych. Wszystkie produkty charakteryzują się estetycznym wyglądem, trwałością i łatwością montażu.
Zawory KCN przeznaczone są do instalacji wentylacyjnych nawiewnych i wywiewnych. Posiadają płynną regulację w związku, z czym jest możliwość dokładnego wyregulowania przepływu powietrza. Z kolei Czerpnie/Wyrzutnie UELA i UVLA mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Wyposażone są dodatkowo w siatkę zabezpieczającą przed dostawaniem się owadów. Ponadto model UVLA posiada półkolistą osłonę, która zabezpiecza przed wdmuchiwaniem powietrza oraz ukośne pióra kierujące strumień powietrza w dół.
Chromoniklowana kratka USUF ma wysoką obudowę i ukośne lamelki zabezpieczające przed opadami atmosferyczny i zdejmowaną siatkę zabezpieczającą.
Natomiast klapa zwrotna zewnętrzna lamelkowa USMS pełni rolę wyrzutni, a dzięki samoczynnie zamykającym się lamelkom, wlot zabezpieczony jest przed opadami. Podobne właściwości posiada model klapy USUA z okapnikiem.
Nowa galanteria Alnorpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek