Aktualności

Nowa siedziba Austroflamm

autor:

dsc_0139a.jpgpin
Zobacz całą galerię
W związku z dynamicznym rozwojem Austroflamm Polska, otwarto nową siedzibę firmy w Serbach Starych k. Głogowa (woj. dolnośląskie).
Uroczystość odbyła się 16 stycznia br. w zaadaptowanym do tego celu budynku. W wydarzeniu wzięło udział około 80 osób, wśród nich byli goście z Polski, Litwy, Ukrainy i Austrii. Swoją obecnością zaszczycili także dyrektor zarządzający z Austrii - Ingo Lehner oraz nowa twarz Austroflamm - Martin Bauer - dyrektor ds. eksportu. Wśród gości nie zabrakło również Prezydenta Miasta Głogowa - Leszka Szulca i Wójta Gminy Głogów - Andrzeja Krzemienia.

Część oficjalną poprowadził znany z "Kabaretu Hrabi" - Dariusz Kamys, a zabawiał gości swoim występem Ireneusz Krosny - ceniony na całym świecie polski mim.
Oprócz powierzchni biurowych i magazynów, w nowym budynku Austroflamm znajduje się showroom, w którym jest prezentowana aktualna paleta produktów austriackiej marki: m.in. piece wolnostojące, ciepłe zabudowy i wkłady kominkowe. Można zakupić urządzenia za pośrednictwem jednego z przedstawicieli producenta.

Przy okazji otwarcia siedziby Austroflamm Polska, rodzimi dystrybutorzy mogli wymienić się doświadczeniami z zagranicznymi gośćmi. Tego typu wydarzenia są zatem niezwykle cenne i sprzyjają rozwojowi polskiej branży kominkowej.

Nowa siedziba Austroflammpin
Nowa siedziba Austroflammpin
Nowa siedziba Austroflammpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek