Aktualności

Nowa siedziba Koperfam

autor:

p1050568_01.jpgpin
Zobacz całą galerię
W tym roku przypadły 18 urodziny firmy Koperfam, które zbiegły się z oddaniem do użytku nowego salonu firmowego. W dniu o magicznej dacie 9.09.2009 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku firmowego przy ul. Olszankowej 51 w Legionowie.
Pierwszą siedzibą firmy był dom rodzinny jej założycieli, następnie przez kilka lat mieściła się ona w wynajmowanym lokum na terenie firmy Bistyp w Legionowie. Przed dwoma laty rozpoczęto budowę nowej siedziby w Legionowie.
Dziś Koperfam dysponuje nowoczesnym, przestronnym obiektem. Nowy Koperfam to jednocześnie znaczne powierzchnie biurowe, ekspozycyjne, zaplecze techniczne oraz magazyn. Dzięki warunkom umożliwiającym lepszą organizację pracy, gwarantuje to obecnym oraz przyszłym klientom i firmom współpracującym, obsługę na wyższym poziomie. Oddane do użytku w maju br. nowe centrum handlowo-logistyczne składa z 4 części funkcjonalnie powiązanych ze sobą: budynku biurowego z zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym, wzorcowej ekspozycji handlowej, zaplecza technicznego wraz z laboratorium badawczo-rozwojowym oraz magazynu wysokiego składowania.
We wzorcowym salonie wystawowym, gdzie na powierzchni ponad 1000 m2 zaprezentowany został asortyment firmy, odwiedzający klienci maja możliwość nie tylko obejrzenia i dotknięcia produktów, ale także wypróbowania ich, sprawdzenia jak działają. W kominkach płonie żywy ogień, a w saunach, łaźniach parowych i wannach SPA można zażyć kąpieli.
Otwarcie salonu uświetniło swoją obecnością wiele osób z zarządu miasta i powiatu oraz innych instytucji współpracujących z firmą oraz mających swój wkład w szybkie i sprawne uruchomienie salonu. Nie zabrakło również przedstawicieli prasy, a także zaprzyjaźnionych firm z branży. Jednakże gościem specjalnym był Pan Dominique Imbert, słynny projektant a zarazem właściciel firmy Focus. Wszyscy mieli okazję posłuchać pasjonujących opowieści niezwykłego gościa o historii samej firmy, a także poszczególnych modeli kominków artysty.
Koperfam jest firmą rodzinną, na czele której stoi Pani Barbara Koper, będąca założycielem i prezesem firmy. Taka też rodzinna atmosfera panowała podczas całej imprezy, zorganizowanej z rozmachem i wyczuciem smaku, dzięki temu zapewne każdy gość czuł się tam wyjątkowo.
Życzymy firmie Koperfam kolejnych lat sukcesów i rozwoju prężnej firmy.
Nowa siedziba Koperfam pin
Nowa siedziba Koperfam pin
Nowa siedziba Koperfam pin
Nowa siedziba Koperfam pin
Nowa siedziba Koperfam pin
Nowa siedziba Koperfam pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek