Aktualności

Nowe ekopiece ECOTECK

autor:

ecopiece.jpgpin
Zobacz całą galerię
Eleganckie i funkcjonalne ekopiece na pellety Ecoteck R70 i R120 oferują wysoką sprawność grzewczą w bardzo przystępnej cenie. Dzięki temu ekologiczne ogrzewanie jest teraz również bardzo tanie.
Ekopiece F7 i R120 wyposażone są w płaszcz zewnętrzny ze stali, charakteryzujące się tak jak w przypadku pieców z obudową z ceramiki, precyzyjnymi detalami wykończeniowymi. Takie wykończenie oraz ceramiczna szyba z rastrem odporna na działanie temperatury do 750 °C gwarantują moc grzewczą do 12 kW (dla modelu R120) oraz sprawność powyżej 81%.
Dzięki stosowaniu pellet zapewniają oszczędności w ogrzewaniu domu do 60%, w porównaniu do paliw tradycyjnych. Prawdziwa innowacja w pełnym poszanowaniu natury i ochronie środowiska. Modele R70 i R120 to bardzo funkcjonalne i komfortowe w obsłudze ekopiece, które mogą spopularyzować liczne zalety pellet jako paliwa, m. in. duże oszczędności ogrzewania.
Wyposażenie modeli Ecoteck R70 i Ecoteck R120 to system szybkiego rozpalania Eco-Start, palenisko wyłożone płytami z FIREX600 (na bazie wermikulitu), system kurtyny powietrznej zapobiegające brudzeniu się szyby, elektroniczny sterownik wyposażony w timer i termostat, wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, popielnik oraz pilot zdalnego sterowania (wyposażenie opcjonalne). Ekopiece R70 i R120 dostępne są w kolorach obudowy: czarnym, bordowym, pergaminowym i szarym. 
Więcej informacji na stronie firmy Koperfamm oraz na ecoteck.pl.

Nowe ekopiece ECOTECK pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek