Aktualności

Nowe kasety Optiflame

autor:

juneau_opti_myst_xl.jpgpin
Zobacz całą galerię
Kasety Juneau i Juneau XL - podobnie jak wszystkie kominki z serii Opti - Myst - zostały wyposażone w technologię wytwarzania trójwymiarowej iluzji paleniska. Ten unikalny system sprawia, że trudno odróżnić kominek elektryczny od tradycyjnego. Realistyczne odwzorowanie płonących polan i ognia możliwe jest również dzięki efektowi Optiglo. Umieszczone w palenisku polana podświetlane są diodami LED, które symulują efekt migoczącego żaru Optiglo. 
Warto wspomnieć o kosztach użytkowania kaset. Pobór energii przez efekt świetlny w kasecie Juneau wynosi 250 W, w wersji Juneau XL - 400 W, co w przeliczeniu oznacza około 15 gr. za godzinę użytkowania. Co więcej, kasety nie wymagają skomplikowanej instalacji i obsługi, wystarczy je podłączyć do prądu za pomocą kabla z wtyczką i wyregulować intensywność płomienia pilotem zdalnego sterowania.
Nowości Opti - Myst  są dostępne w dwóch rozmiarach. Ich uniwersalny charakter oraz czarny kolor otwierają przed nami niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. 
Więcej na optiflame.pl.  

Nowe kasety Optiflame pin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek