Aktualności

Nowe Volcano B - 850 mm firmy Hajduk

autor:

Wkrótce do oferty seryjnej Hajduk będą wprowadzone interesujące wkłady kominkowe z serii Volcano B o szerokości drzwi 850 mm.
hajduk.jpgpin
Zobacz całą galerię
Dostępny będzie Volcano BTh z drzwiami prostymi, Volcano 2BPTh/2BLTh z drzwiami narożnymi oraz Volcano 3BTh z drzwiami trójstronnymi - wszystkie z drzwiami bezramowymi otwieranymi do góry, z nowoczesnym i ergonomicznym relingiem ze stali szczotkowanej.
Wariant prosty i narożny wyposażone są w mechanizm CLING z dosunięciem drzwi do korpusu w końcowym momencie zamykania. Paleniska tych wkładów posiadają głębokość całkowitą 50 cm, stanowią więc udany kompromis pomiędzy piękną szeroką wizją ognia a niedużą głębokością wkładu, umożliwiając wykonanie niezbyt dużej zabudowy kominkowej.
Ekonomiczne i ekologiczne spalanie zapewnia system Jet Stream Superior, a utrzymanie szyby w czystości wspomaga system Clear View. Seria Volcano B jest więc świetną alternatywą dla inwestorów poszukujących nowoczesnego, bogato wyposażonego i solidnego wkładu kominkowego do stworzenia wymarzonego kominka.
Więcej informacji na www.hajduk.eu
Od lewej: Volcano 3BTh, Volcano 2BPTh/2BLTh i Volcano Bthpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek