Aktualności

Nowość w ofercie firmy TATAREK

autor:

tatarek.jpgpin
Zobacz całą galerię
Firma TATAREK wprowadziła właśnie na rynek najnowsze wcielenie swojego najpopularniejszego modelu regulatora do obsługi systemów grzewczych wykorzystujących wkłady z płaszczem wodnym - 
RT-08P Kominek Lux.
Najnowsze opracowanie nosi oznaczenie RT-08G TATAREK i podstawową różnicą w porównaniu do jego pierwowzoru jest zmiana wyświetlacza na panelu czołowym, z używanego dotychczas opisowego na wyświetlacz graficzny. Dzięki dokonanej modyfikacji model ten pozwala na lepsze zobrazowanie pracy całego układu grzewczego zasilanego wkładem z płaszczem wodnym, oraz możliwość czytelniejszej modyfikacji parametrów ustawień poszczególnych urządzeń.
Regulator RT-08G TATAREK jest kolejną propozycją w gamie polskiego producenta regulatorów, która uzupełnia ofertę regulatorów "kominkowych" i jest zwiastunem dalszego kierunku rozwoju pozostałych produktów - również tych, które przeznaczone są do obsługi konwencjonalnych wkładów pracujących zarówno w systemach akumulacji ciepła jak i instalacjach DGP. Więcej informacji na stronie tatarek.com.pl.

Nowość w ofercie firmy TATAREKpin

Komentarze (0)

Zaloguj się aby skomentować artykuł
Zaloguj się
facebook Twitter Google+

Nasi partnerzy

Kominki polski
Pasywny Budynek
IntelEko.pl
Ogrzewnictwo.pl
Kominek